Düğün Çekimlerimize nasıl hazırlanıyoruz ve neler yapıyoruz? Beyza ve Samet'in eğlenceli düğün albümü çekimi hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Sabah gelinimiz Beyza ve damadımız Samet'in düğün fotoğraflarını çekmek için stüdyoya gelmesiyle hazırlıklarımız başladı. Öncelikle, kuaför adımına geçmeden çiftimizin en doğal halleriyle stüdyo da aşırı eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik.Birbirlerine olan aşkı bir de böyle görelim dedik.


Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz, büyük ses getirecek olan düğün çekimimizi bitirdik.Ve kuaförümüze  geçtik. Konya'da Düğün Fotoğrafçılığı sektörüne yeni renk getirecek olan çekimlerimize burada devam ediyoruz. Gelinimiz makyajı ve saçı yapılırken her adımı kayıt altına alıyoruz.Gelinimizin saç ve makyajı  tamam olduğuna göre, damadımızı daha fazla heyecanlandırmadan içeri davet ediyoruz. Ve heyecanlarını kadrajımıza alıyoruz. Artık her şey tamamsa hazırlanın yola çıkıyoruz! İlk durağımız yeşilliğiyle içimizi açan şirin bir köy. Biliyorsunuz ki o güzel gününüz kusursuz geçmeli. Bunun için 3 kişilik profesyonel ekibimiz hummalı bir çalışmaya başlıyor. Çiftimizin yıllar sonra bile baksa o anı tekrar yaşayacağı ve mutlu olacağı anları kayda almaya başlıyoruz.Romantik ve eğlenceli çekimimizin şimdiki durağı Beyşehir Gölü! 

Burada ki eşsiz gün batımı düğün fotoğraflarımıza müthiş bir ahenk katıyor. Profesyonel ekipmanımızla düğün hikayesi çekmeye devam ediyoruz. 

Ve artık sona doğru geldik. Çiftimizin enerjisi ekibimizle bütünleşiyor ve ortaya müthiş düğün fotoğrafları çıkıyor. Bizi bu özel günlerinde tercih ettiği için çiftimize teşekkür ediyoruz. 

Siz de özel günlerinizi en güzel haliyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız bize uğramadan geçmeyin.