Ekibimiz, sizler için 2020 yılı gelinlik trendlerini araştırdı. Düğün denildiği zaman akıllara ilk gelen, herkesin düğünle bağdaştırdığı ve çocukluğumuzdan beri hayalini kurduğumuz bir gerçektir,

Ekibimiz, sizler için  2020 yılı gelinlik trendlerini araştırdı. 

Düğün denildiği zaman akıllara ilk gelen, herkesin düğünle bağdaştırdığı ve çocukluğumuzdan beri hayalini kurduğumuz bir gerçektir, gelinlik. Herkesin kendince bir modeli ve düşündüğü bir tarzı vardır. Ama seçim yapma konusu en zorlu süreçlerden biridir. Çünkü; o gün en ön planda siz olacaksınız ve yıllar geçse bile o günden hatırlanacak izler bırakacaksınız. Siz de henüz gelinliğine karar veremediyseniz,  2020 gelinlik trendlerine kısaca bir göz atalım. Bu yıl, kollar kabarık, tül detaylara sahip asimetrik modeller revaçta ama sade ve minimalist tarz isteyenler için de tek omuzlu, biraz kabarık gelinlikler ön plana çıkmaktadır. Uzun ve dar boyunlu gelin adayları için hakim yaka sade bir gelinliğin çok yakışacağını söyleyebiliriz. Beyaz giymek istemeyip, farklı renklerdeki tarzları denemek isteyenlere pudra ve gold renklerindeki gelinlikleri önerebiliriz. Seçim yaparken en ufak detayları da düşünmelisiniz. En önemli detaylardan biri de fotoğraf çekimlerinde gelinliğinizin sizi ne kadar ön plana çıkardığıdır. Mekan seçimlerinizde mutlaka gelinliğinizin renk ve rahatlığını düşünerek hareket etmelisiniz. Örneğin; engebeli bir arazide kabarık ve yürümeyi zorlaştıran bir gelinlik seçimi size çekim sürecinde büyük zorluklar çıkarabilir. Bu tarz gelinlikler için daha size zorluk çıkarmayacak alanlar seçmelisiniz. Mutlaka yanınıza yedek kıyafet ve ayakkabı da almalısınız. Eğer isterseniz mekan seçiminize göre de kıyafet değişikliği yapabilirsiniz. Örneğin; beyaz ve sade, gelinliğe yakın bir görünüme sahip bir elbise ile engebeli arazilerde daha kolay çekimler gerçekleştirir, bu çekimlerde daha pozitif ve istediğiniz pozları rahatlıklara verebilirsiniz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu anları sonsuza kadar saklayacağınız bu karelerde en güzel görünüme ve poza sahip olmak için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmeli ve ona göre karar vermeliyiz. Bunun için ön toplantılar yaparak planlı bir yol izlemek en doğru seçim olacaktır. Bizimle iletişime geçerek bu süreçleri planlamaya başlayabilirsiniz. 

Bir sonraki yazımızda 2020’nin saç modellerinden bahsedeceğiz, tekrar görüşene kadar kendinize iyi bakın, görüşmek üzere.


Kaynakça

https://www.olegcassini.com.tr/2020-gelinlik-trendleri

https://dugun.com/gelinlik/makaleler/2020-gelinlik-modasinda-one-cikan-modeller-2065