Hatice ve Taha çiftimizin masallarda ki aşkları kıskandıracak aşkını kadrajımıza aldık.Bu romantik düğün albümü çekiminde neler yaptığımızı öğrenmek için ekranı aşağı kaydırın.

Sabahın erken saatlerinde yine içimizi ısıtacak bir aşkın düğün fotoğraflarını  çekmeye gidiyoruz. Bugün düğün fotoğrafı albümü çekimimizin yıldızı Hatice ve Taha ! Tahmin edersiniz ki ilk adımımız tabi ki kuaför. Hem gelinimizi hem de damadımızı kuaförden başlayarak profesyonel ekipmanlarımızla düğün fotoğrafı albümü çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız sadece bir yerlere götürüp çekmek değil. Bu aşkı klip haline getirip ölümsüzleştirmek. Burada çiftimizin nasıl hazırlandıklarını, neler yaptıklarını video kaydı alıyoruz. Yakında klibimiz yayında! Takipte kalın.


Güzel çiftimizin hazırlıkları tamamsa başlıyoruz çekimimize. Çiftimiz mekan olarak Dedeman Oteli'ni tercih ediyor. Zamanımız kısıtlı olsa da, profesyonel ekibimiz ortaya harika bir düğün fotoğrafı albümü çıkarıyor. Otelin bahçesinde, yemyeşil bir alanda hem düğün albümü fotoğraflarını hem de klip çekimimizi gerçekleştiriyoruz.


Düğün de aynı mekanda olduğu için artık salona geçme vakti. Ve çiftimiz konukların karşısında. Muhteşem düğün başlıyor! Düğünde de çiftimize eşlik ediyoruz tabi ki. Bu masalsı aşkın düğün fotoğrafı albümü çekimlerinde bizi tercih ettikleri için onlara çok teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Siz de kaliteli ve profesyonel  düğün albümü isterseniz bize uğrayın, anlatacaklarımız var!