Bugünün çifti Hilal ve Fahri. Ekipman ve genel hazırlıklarımızı bir gün öncesinden tamamladık. Her zamanki gibi rotamızı belirledik. Bugünkü rotamız Beyşehir, doğal güzellikleri keşfedebileceğimiz ve harika kareler yakalayabileceğimiz mekânlarla gizli olağan üstü bir yer.

Merhabalar,


Bugünün çifti Hilal ve Fahri.

Ekipman ve genel hazırlıklarımızı bir gün öncesinden tamamladık. 

Her zamanki gibi rotamızı belirledik. Bugünkü rotamız Beyşehir, doğal güzellikleri keşfedebileceğimiz ve harika kareler yakalayabileceğimiz mekânlarla gizli olağan üstü bir yer. 

Yola çıkmadan önce çiftimizi stüdyomuzda misafir ediyor, stüdyomuzda kurgumuzu tamamlayacak görüntüler kaydediyoruz. 

Şimdi fotoğraflar ve videolarla dolu yolculuğumuza hazırız!

Çiftimizin heyecanı ile heyecanımız iki katına çıkıyor. Samimi ve eğlenceli bir çekim olacağına inanıyoruz. 

Yola çıkmadan farklı lokasyonlar belirlemiştik ve artık hazırız!

Yola çıkıyoruz ve yeni yerler için de göz gezdiriyoruz. Farklı lokasyonlarda muhteşem manzaralar eşliğinde harika fotoğraf ve klip çekimleri yapıyoruz. Ormanda çiftimizin en samimi hallerini kadrajlıyor birlikte eğleniyoruz. Aşklarını en güzel ayrıntılarla görüntülemeye çalışıyor, mutluluklarına ortak oluyoruz. 

Kurgumuz içerisindeki hareketleri çiftimize uygulatmaya çalışırken oldukça eğleniyoruz. Çiftimizi koşturuyor, sarılıp dönmelerini sağlıyor ve haliyle biz de onların etraflarında dönüyoruz. Ayrı çekimler yaparak içeriği tamamlamaya çalışıyoruz. 

Son ve asıl rotamız olan Beyşehir’in harika gün batımına ulaşıyoruz. Doğanın ahengiyle çiftimizin muhteşem enerjisi buluşuyor ve eşsiz anlar yakalıyoruz. Ekibimizin farklı açılardan aldığı görüntüler her anı farklı şekilde yansıtmamıza yardımcı oluyor. 

Ve geldik mutlu sona. Bu güzel çekimden sonra ortaya çıkan fotoğraf ve klibini merak ettiğinizin farkındayız. İnstagram sayfamızdan düğün klibini izliyebilirsiniz.  

Çiftimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.