Hülya ve Sait çiftimizin heyecanlı bekleyişlerini kadrajımıza aldık. Neler yaptığımızı öğrenmek için tıklayın.

Çok farklı bir konsept ile karşınızdayız. 

Bu sefer gelinlik, damatlık yerine  şirin mi şirin, anne ve baba adayları göreceksiniz.Bu çekimimizin asıl kahramanı henüz dünya da olmasa da her şey onun için. Evet başlıkta da yazdığı gibi, Hülya'nın Hamile Çekimini anlatmak için buradayız.

Bu sefer biraz daha uzaklaşıyoruz Konya'dan. Kemerleri bağlayın istikamet Isparta!

Tüm günlük bir çekim olacağı için sabah erken saatlerde yola çıkıyoruz.  Bugün 2 durağımız var. İlk durağımız Lavanta Kokulu Köy. Burası Isparta'ya 47 km uzaklıkta küçük bir köy. Alana ulaştıktan sonra İlter Türkmen ve ekibi olarak, anne ve baba adayımızı yormadan çekimlere başlıyoruz. Mis gibi lavanta kokusu eşliğinde çiftimizi kadraja alıyoruz. Burada uzun bir süre çekim yaptıktan sonra biraz soluklanıp sırada ki durağımız olan Eğirdir Gölü'ne doğru yola çıkıyoruz. Orada da bir yemek molası verdikten sonra Rüya Parkı'na geçiyoruz. Bir kaç kare de oradan alıp, sahile doğru uzanıyoruz.

Çiftimizin birbirine olan sevgisi, gün batımının göle olan harika yansıması bize inanılmaz bir enerji veriyor. Çiftimizi gün batımı eşliğinde de çektikten sonra artık sona geliyoruz.

Bizi tercih ettikleri için Hülya ve Sait'e teşekkür ediyor, bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı diliyoruz.

Daha çok fotoğraf görmek isterseniz instagram sayfamızı ziyaret edin. 

instagram: İlterturkmen