5-Konya dışında da çekime gidiyor musunuz?

  • Çiftlerimizin mutluluğu önceliğimiz olduğu için, nerede isterlerse,hatta dünyanın her yerinde dış mekan düğün çekim yapıyoruz.

6-Fotoğrafları sadece İlter Türkmen'mi çekiyor?

  • Evet,düğün fotoğrafı çekimlerinizi İLTER TÜRKMEN yapmaktadır.

7-Düğün fotoğrafı çekimi için paketleriniz var mı? 

  •  

Yapmış olduğumuz düğün fotoğrafı hizmetini paketle sınırlandırmıyoruz.Çekimlerimizde saat limiti,fotoğraf çekim ve mekan sayısı limiti ve paketi gibi uygulamalarımız yoktur. Çiftlerimizin isteği doğrultusunda farklı alternatifler sunuyoruz.
8-Düğün öncesi mi yoksa düğün sonrası mı düğün fotoğrafı albümü çekimi yapılmalı? 

  •  

Bu sizin beklentinize göre belirleyeceğiniz bir konudur. Düğün gününüzde kuafördeki hazırlıklarla beraber başlayıp akşama kadar devam eden bir hikaye kurgusu söz konusudur.Düğün günü dışında bir günde yapılacak fotoğraf çekiminde düğün günü telaşından uzak sadece fotoğrafa ayrılan bir günde çekim yaptırabilirsiniz.
9-Klip hizmetiniz var mı?

  • Evet, fotoğraf hizmetimizde olduğu gibi düğün gününüzün hikayesini video ile de yapabiliriz. Kurgular üretebiliriz.

10-Düğün anında çekim yapıyor musunuz?

  • Evet,düğün klibinde kullanmak için nikah masanızı ve ilk dansınızın çekimini yapmaktayız.

11-Çekimler ne kadar sürüyor ? Ne zaman başlayıp, ne zaman bitiyor?

  • Paket uygulamamız olmadığı için süre için de bir sınırımız bulunmamaktadır.Çekim hizmetimiz sabah saç, makyaj hazırlıkları ile başlayıp akşam düğün etkinliğiniz de dahil olmak üzere tüm günü kapsamaktadır.

12-Hazırlanma aşamasında sadece gelini mi çekiyorsunuz?

  • Hayır, güne üç fotoğrafçı ile başladığımızdan bir fotoğrafçımız gelinin, diğer fotoğrafçımız damadın hazırlık aşamasının fotoğraflarını çekmektedir. Bu sayede eş zamanlı olarak farklı mekanlarda çekim yapılarak gün hikayesi kurgusu oluşturulmaktadır.

13-Düğün fotoğrafı çekimi için öncesinde İlter TÜRKMEN ile bir araya gelmeli miyiz?
Yaptığımız çekim konsepti, detayları fazla olan,sadece size özel bir çalışma olduğu için düğün gününüzün programını çıkartmak ve detayları konuşmak adına bir araya gelmek faydalı olacaktır. İstanbul dışında bulunan çiftlerimizle mail ve telefon yolu ile düğün günü programını yapmaktayız.
14- Düğün fotoğrafçılığı haricinde başka alanlarda fotoğraf hizmeti veriyor musunuz?

  • İlter Türkmen Art Studio'da düğün fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılğı, moda fotoğrafçılığı, reklam fotoğrafçılığı gibi konularda hizmet vermektedir.