Küçük misafirimiz Miray'ın 1. yaş fotoğrafı albüm çekimini gerçekleştirdik. Neler yaptık öğrenmek için tıklayın.

Bugün minik bir misafirimiz var!

Miray! Dünya tatlısı, henüz 1 yaşında. 

Küçük misafirimiz uykusunu güzelce alsın diye çekimimize biraz geç başlıyoruz.

Öncelikle çekimimize ofiste başlıyoruz. Stüdyoya aldığımız Miray'ı beyaz bir background 

üzerinde kadrajımıza alıyoruz. Burada çeşitli açıdan aldığımız Miray'ı daha sonra annesi, babası ve abisi ile çekmeye başlıyoruz. Stüdyo da sonlandırdığımız çekime, açık alanda devam ediyoruz. 

Sırada Kanyon Parkı var. Yeşillikler için de Miray ve ailesini çeşitli açılardan çekmeye devam ediyoruz. Etrafına gülücükler saçan Miray'ın 1. yaş albümünü çekmek bizim için büyük bir mutluluk . Bizi tercih ettikleri için teşekkür eder Miray'a nice mutlu yıllar dileriz.

Daha fazlası için instagram sayfamızı ziyaret edin.

Herkese Merhaba!

Bugünün çifti Seyhan ve Cengiz. Bizim de düğün fotoğrafı albümümüzü çeker misiniz? dediler. Seve seve dedik :)

Bu çekimde rotamız yine çok farklı ve heyecan verici.

Atlar ülkesi anlamına gelen Kapadokya'dayız bugün. E hazırsak çıkalım!

İşe tüm ekipmanlarımızı bir gün öncesinden hazırlamakla başladık. Gün doğumunun eşsiz güzelliğini yakalamak için gece 01:15 sularında yola çıktık.Gün doğumuna bir saat kala Aşk Vadisi'ne ulaşıyoruz.Biraz keşif yaptıktan sonra tüm ekipmanımızı kuruyoruz. Bugün ekipmanımızın arasında drone da var. Bir süre sonra çiftimiz de geliyor.Hava yavaş yavaş aydınlanıp, balonlar uçmaya hazırlanırken biz de çekimlerimize başlıyoruz.Düğün klibi de çekeceğimiz için, drone ve slider ile çekimlerimize devam ediyoruz. Daha sonra balonların havalanmaya başlamasıyla biz de çiftimizi kadrajımıza almak için hızla çalışıyoruz. Burada tamamladığımız çekimimize bir balon içinde devam ediyoruz. Evet yanlış duymadınız. Havalanmaya hazır bir balonun içinde çekimlerimizi tüm hızıyla gerçekleştiriyoruz. Tekrar yola çıkıyoruz. Çiftimizin konakladığı otel de kısa bir kahvaltı molası verip, burayı da değerlendiriyoruz.Müthiş kareler yakalayan ekibimiz düğün fotoğrafı albüm çekimlerinde artık sona geldi. Bizi tercih ettikleri için Seyhan ve Cengiz'e çok teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

İnstagram da bizi takip edin! :https://www.instagram.com/ilterturkmen/