Yine müthiş mi müthiş çiftimiz Beyza ve Zeki'nin düğün fotoğrafı çekiminde neler yaptık. Okumak için tıklayın.

Yeniden herkese merhabalar. 

Bugünün yıldızları,  Beyza ve Zeki.

Gülen yüzleriyle içimizi açan çiftimizle yola koyuluyoruz. Rotamız, mavi ve yeşilin her tonunu görebileceğimiz yer. Beyşehir ! 

Ekip olarak harika bir alan keşfediyoruz. Alana ulaştıktan sonra ekipmanlarımızı kuruyoruz. Hazırsak başlayalım. 

Öncelikle ormanın içine giriş yapıyoruz.

Çiftimiz yürürken, konuşurken her açıdan hem video klip çekiyoruz, hem de düğün fotoğrafı albümü için çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.Gelinimiz Beyza ve damadımız Zeki'yi yeterince kadrajımıza aldıktan sonra, Beyşehir'in meşhur ve bir o kadar etkileyici gün batımını bekliyoruz. Bu sırada çiftimiz ikinci bir kostüm giyiyor.


Çiftimizin birbirine olan uyumu, sevgisi fotoğraf karelerine müthiş bir yansıma getiriyor. Ve çekimin en eğlenceli yerine geliyoruz. Video klibimiz için Beyza'yı  beş kere koşturuyoruz. Koşmanın sonunda Zeki'nin kollarına kendini atıyor ve kendi etraflarında dönüyorlar. E tabi bizde onların etrafında dönüyoruz.


Final sahnemizinde çekimini gerçekleştirdikten sonra artık sona geliyoruz. Bunları okuduktan sonra düğün video klibini merak ettiğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden instagram sayfamıza uğrayabilir, düğün klibini oradan izleyebilirsiniz.  Çiftimize, bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bizi instagramdan takip edin : https://www.instagram.com/ilterturkmen/